Blog Kategorileri

Bülten

Joyetech Egrip 2 İnceleme

2017-04-10 10:35:08 0 Yazar: Admin Okunma: 27
Joyetech Egrip 2 İnceleme

Joyetech Egrip 2 İnceleme,Özellikleri AvantajlarıJoyetech uzun süredir sabırsızlıkla beklenen eGrip 2 serisini tanıttı. Üretilen yeni model kullanıcılara, sigarayı bırakmak için pek çok kolaylık sağlayacak. Peki Joyetech eGrip 2 teknik özellikleri nelerdir ? Seriyi merak edenler ve kullanmak isteyenler için bu yazımızda sizlere ürünü en detaylı şekilde tanıtacağız.
Joyetech’in uzun süredir beklenen eGrip 2 serisi, piyasada bulunan bir çok elektronik sigara modelinin neredeyse bütün özelliklerini taşıyor. Alete detaylı olarak bakıldığı zaman, güncellenebilir yazılım desteği olduğu görülüyor. Bunlara ek olarak ise Joyetech eGrip 2 serisi yepyeni bir çip ile donatılmış. Atomizer bir yapı ve 2100 mAh pilin bir gövde içerisinde yerleştirilmiş olmasının yanı sıra istenildiği takdirde kullanıcılar ürünle birlikte gelen adaptör sayesinde kendi tanklarına sorunsuz bir şekilde ulaşabiliyorlar. Üründe bulunan atomizer kapak ise ayarlanabilir olarak tasarlanmıştır. Saat yönünde ve saat yönünün tersi yönünde döndürülerek hava akışını basit hamleler ile ayarlamak oldukça mümkündür. Öyle ki her iki yöne giden işaret eşit durma getirildiğinde hava akımı çok daha büyük olacaktır.
Sigara tiryakileri için oldukça kusursuz bir şekilde üretilen Joyetech eGrip 2 serisinde bulunan özelliklerden biri de Cubis coillerinin bulunmasıdır. Cubis Coillerin tankın içerisine yerleştirilmiş olması nedeniyle üründe likit sızdırma ve akıtma sorunları yaşanmamaktadır. Aynı zamanda Notch Coil, 0.5 ohm ve 1.5 ohm clapton coilleri olmak üzere 3 farklı çeşit mevcuttur. Ürünün bu özelliği ile birlikte yaklaşık olarak 80 watt güç elde edilebilmektedir.
Joyetech eGrip 2 Özellikleri:
Boyutlar: 24.00×45.00×99.00mm
Çıkış Modu: RTC/VW/VT(Ti,Ni,SS316)/Bypass/TCR(M1,M2,M3)
Çıkış Watt: 1-80W
Batarya Kapasitesi: 2100mAh
Rezistans Seviyesi: 0.05-1.5ohm VT mod için. – 0.1-3.5ohm VW/Bypass mod için.
Sıcaklık Aralığı: 100-315 Derece
Renkler: Gümüş, Siyah, Kırmızı, Beyaz, Altın
Joyetech eGrip II Paket İçeriği:
1 adet eGrip II gövde
1 adet NotchCoil TM 0.25ohm DL. coil
1 adet BF SS316-0.5ohm DL. coil
1 adet BF Clapton-1.5ohm MTL. coil
1 adet Ağızlık
1 adet USB Kablo
1 adet Kullanım Kılavuzu
1 adet Garanti Belgesi
1 adet Tank adaptör
Joyetech eGrip 2 serisinde görselliği de oldukça ön plana çıkarmış gibi görünüyor. Öyle ki şu an için metalik, siyah, beyaz, altın ve kırmızı olmak üzere 5 farklı renk seçeneği mevcut. Alete güvenlik önemleri açısından bakıldığında ise kullanılan pilin deşarj olmasını engelleyecek pek çok özellik ve kısa devre koruması mevcut olarak buluyor. Aynı zamanda titanyum, nikel ve paslanmaz çelik tellerinde sıcaklığı kontrol etmek için ayrı ayrı ayarlar mevcuttur.Bunların yanı sıra ise eGrip 2 serisinin standart ve special kit olmak üzere 2 farklı çeşidi bulunmaktadır. Special kit çocuk kilidine sahiptir ve 3,5 ml likit kapasitesi bulundurmaktadır. Standart kitte ise 2,5 ml likit kapasitesi mevcuttur.
Sigarayı bırakmak için mükemmel bir şekilde tasarlanmış olan Joyetech eGrip 2 serisi ile gelen bir diğer yenilik ise 0.96 inç ekran. Üründe bulunan son model çip sayesinde ekrana saat yerleştirmek mümkün kılınırken aynı zamanda da gelen son güncelleme ile birlikte flappy bird oyunu oynanabilmektedir.
Sigarayı bırakmakmaya yardımcı olmak için elektronik sigara yöntemini denemek isteyen herkesin kullanabileceği bir alet olan Joyetech  eGrip 2 teknik özellikleri bakımından oldukça sağlam bir üründür. Ayarlanabilir modlar ile birlikte başlangıç seviyesi ve ileri düzey kullanıcılar için oldukça idealdir. Elektronik sigara üretimi konusunda kendini kanıtlamış ve ürettiği her ürüne ileri seviyede teknolojik özellikler kazandıran Joyetech’in yeni serisi eGrip 2’yi sizlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Elektronik Sigara - E Sigara - Joyetech - Smok - Orjinal Satış © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.
<
Elektronik Sigara

Konum Bilgilerimiz

İSTANBUL / PERPA / TÜM TÜRKİYE YE KAPIDA ÖDEME İMKANI

0 0